KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

I FESTYN PRZEDSZKOLNY W RESZLU

Dnia 8 czerwca 2018r. teren wokół Szkoły Podstawowej nr 3 z oddziałami przedszkolnymi tętnił życiem, a słoneczko witało przedszkolaki z rodzicami.

Całe rodziny, na przekór obiegowym opiniom, iż rodzice XXI wieku na nic nie mają czasu, spędziły z nami piątkowe popołudnie. Atrakcji bowiem nie brakowało. Była dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, wyścigi w workach, zabawy z kolorową chustą animacyjną Klanzy, przeciąganie liny, atrakcje z bańkami mydlanymi i wiele innych propozycji. W zabawie pojawiły się żywe maskotki, między innymi Peppa, Minionek i wiele innych. Imprezę ożywił chodzący dinozaur. Nie zabrakło szalonych tańców przy muzyce. A do tego popcorn i wata cukrowa dla najmłodszych oraz kawa, herbata i słodki poczęstunek dla rodziców.

Z okazji festynu przedszkolnego uczennice klasy IV c pod kierunkiem pani Jolanty Radomskiej przygotowały krótki program artystyczny, na który składało się kilka energetycznych utworów. Występ rozpoczął utwór „Libre” z repertuaru Moniki Lewczuk i Alvaro Soler’a. Następnie obejrzeliśmy taniec do utworu „Girls”. Po nim dziewczynki wystąpiły z piosenką „Kaktus”, a na zakończenie odbył się wspólny taniec „Limbo”.

Przy takich okazjach jak ta przypominamy sobie, że najlepsze, co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Dziękujemy Radzie Rodziców za słodkie niespodzianki, animatorom za świetną zabawę, nauczycielom i obsłudze za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu I Festynu Przedszkolnego dla Dzieci.

Drogie Rodziny! Dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą zabawę!!!! Pogoda dopisała, wszyscy bawili się wyśmienicie. Zapraszamy już za rok!!!

Autor: Organizatorzy

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

Dodatkowe informacje