KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

VII Spotkanie Młodych w Rybakach

Tegoroczne spotkanie w Rybakach pod hasłem „Jezus my story” odbyło się 22 września 2018r. Licznie przybyli na nie młodzi przygotowujący się do bierzmowania. Było ich ok. 3 tys. Nie zabrakło również młodzieży z Reszla. 

 

10 osób z kl. VIII, jak i III gimnazjalnej pod opieką p. Iwony Michalskiej oraz Hani Jabłońskiej dzielnie reprezentowało naszą szkołę i parafię.

Spotkanie w pięknej scenerii, nad jeziorem, rozpoczęło się od zawiązania wspólnoty, później była scenka o Szymonie z Cyreny.

Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu ks. Tyczyński przypomniał nam, że: „Szukamy cudów, a mamy Boga w takiej małej i prostej rzeczy, jak kawałek białego chleba. (...)Tu jest Bóg, który jest wolny. Nie bój się, tylko zbliż się, z własnej woli ''. Po adoracji był czas na pytania do kapłanów, osób konsekrowanych, jak i małżonków.

Następnie młodzi „falowali” w rytm hip-hopu, czyli zespółu „Muode Koty'', który dostrzegał, że jednak najważniejszy jest Jezus. Spotkanie zakończyła Msza Święta pod przewodnictwem abp. Józefa Górzyńskiego.

Był to udany czas zabawy połączonej z modlitwą.

Zespół Szkolno-Przedszkolny

 

Dodatkowe informacje