KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młodzi reporterzy z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Reszlu

Stało się, spełniło się jedno z naszych marzeń.

Pod koniec ubiegłego roku szkolnego wpadliśmy na pomysł założenia i redagowania w naszej szkole gazetki. Nie bardzo wiedzieliśmy od czego zacząć.

Zapytaliśmy pana dyrektora. Zgodził się bez namysłu i zaoferował swoją pomoc. Wzięliśmy się do pracy, najpierw powołaliśmy ścisły skład redakcji i pod opieką pani Jolanty Radomskiej wydaliśmy pierwszy w tym roku numer naszego szkolnego pisma. O jego nazwie zadecydowali sami uczniowie, wybierając jeden z zaproponowanych przez nas tytułów.

Na łamach naszego szkolnego pisemka chcemy prezentować, co ciekawego dzieje się w naszej szkole i środowisku lokalnym. Pragniemy przedstawiać sylwetki znanych i zasłużonych reszelan, dostarczać rozrywki, ujawniać społeczności szkolnej ukryte w nas talenty. Są przecież pośród nas przyszli naukowcy, pisarze, poeci, graficy, ilustratorzy czy informatycy.

Nadchodzi jesień, czuć ją w każdym podmuchu wiatru i promieniu słońca. Dzień skraca się i powoli zmieniamy rytm na zimowy. Będziemy mieli więcej czasu na spacery i lekturę.

W naszym pierwszym numerze umieściliśmy wywiad z panem dyrektorem, życzenia dla pracowników oświaty z okazji obchodzonego 14. października Dnia Edukacji Narodowej. W serwisie sportowym zaprezentowaliśmy sukcesy naszych kolegów i koleżanek osiągnięte podczas rozgrywek w piłkę ręczną oraz Biegu dla Niepodległej. Znalazło się również miejsce na szkolne dowcipy. Zachęcamy również do rozwiązywania zamieszczanych na łamach naszego pisma foto - zagadek dotyczących historii naszego miasta i jego okolic. Na zwycięzców czekają nagrody niespodzianki.

Zespół redakcyjny w składzie: Julia Węglarska, Aleksandra Jaruga, Violetta Crimella, Oliwia Jałoszewska, Natalia Kopańska, Maja Martuszewska, Maja Sadowa.

Zdjęcia: Adam Żyła.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje