KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kocham Cię Polsko!

Pod takim hasłem przedszkolaki z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Reszlu uczciły setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. 

Dzieci przygotowywały się do tego ważnego dnia poznając polskie symbole narodowe. Własnoręcznie wykonały kotyliony i biało czerwone flagi. Dowiedziały się co to jest niepodległość, wzięły udział w konkursie plastycznym pod tytułem ,,Kocham Cię Polsko”.

Uroczystość odbyła się 8 listopada 2018 roku. Na występ tłumnie przybyli zaproszeni rodzice. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Następnie każda z grup zaprezentowała krótki program artystyczny. Dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały pieśni o tematyce patriotycznej oraz tańczyły tańce ludowe.

Po występach dzieci zabrał głos pan dyrektor Edward Szmul, który podziękował dzieciom za występ i wręczył nagrody i dyplomy dla zwycięzców konkursu:

Grupa O,,A”
I miejsce - H. Szachnowicz
II miejsce - K. Antonowicz
III miejsce - A. Bitowt

Grupa O,,B”
I miejsce - P. Gradzewicz
II miejsce - P. Połuszańczyk
III miejsce - H. Traczyński

Grupa O ,,C”
I miejsce - K. Gniatkowski
II miejsce - W. Kościelniak
III miejsce - O. Policha

Grupa O,,D”
I miejsce - Z. Kunciak
II miejsce - O. Grochowska
III miejsce - B. Drapała

Na zakończenie wszyscy uczestnicy apelu rozwinęli okazałą biało czerwoną flagę.

Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach dzieci od najmłodszych lat uczą się szacunku do własnego kraju, symboli narodowych i kształtują postawy patriotyczne.

GALERIA ZDJĘĆ

Organizatorzy

 

 

 

Dodatkowe informacje