KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Konkurs biblioteczny „Moja ulubiona książka”

W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, jak co roku w październiku biblioteka szkolna w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Reszlu przeprowadzała konkursy biblioteczne, których celem jest propagowanie kultury czytelniczej, podniesienie poziomu czytelnictwa w klasach I-III, popularyzacja książek dla dzieci znajdujących się w zbiorach biblioteki.

Pierwszym był konkurs czytelniczy „Zostań Mistrzem Pięknego Czytania”, o którym wcześniej już pisałam. Tym razem był to konkurs plastyczny dla uczniów z klas I-III pod hasłem „Moja ulubiona książka”. Stał się on również okazją dla wielu uczniów do częstych odwiedzin biblioteki i wypożyczenia ulubionych książek, które inspirowały ich do twórczości artystycznej. Napłynęło 36 prac wykonanych różnymi technikami.

06.11.2018r. jury w osobach: Dorota Borejko, Małgorzata Krajewska – wyłoniło najładniejsze prace na trzech poziomach. Oto laureaci konkursu:

Na poziomie klas pierwszych:

- Bartłomiej Hołubiuk z klasy I b
- Alicja Kubala z klasy I b
- Alicja Łomżyńska z klasy I b

Na poziomie klas drugich:

- Joanna Dusza z klasy II b
- Michał Dębowski z klasy II b
- Emilia Przybyłowska z klasy II b
- Natalia Niedzielska z klasy II c
- Aleksandra Bajińska z klasy II b

Na poziomie klas trzecich:

- Marta Sykucka z klasy III a
- Hubert Szymański z klasy III a
- Maciej Buniowski z klasy III a

Laureaci konkursu za wspaniałe prace otrzymali nagrody książkowe. Prace można obejrzeć na wystawie pokonkursowej umieszczonej na gazetce ściennej przy bibliotece.
Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycielkę bibliotekarza - Małgorzatę Krajewską.

GALERIA ZDJĘĆ

 Artykuł i zdjęcia: Małgorzata Krajewska

 

 

 

Dodatkowe informacje