KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO MEMORY MASTER - EDYCJA WIOSENNA 2019

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i oddziałów gimnazjalnych w Reszlu wzięli udział w wiosennej edycji Ogólnopolskiego Konkursu MEMEORY MASTER.

Jest to konkurs leksykalny przeznaczony dla szkół podstawowych i gimnazjalnych, nowatorskie przedsięwzięcie na rynku edukacyjnym. Został zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego i testowany w wielu szkołach jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania uczniów.

Dzięki nowej formie konkursu uczniowie mogli zdobyć, utrwalić oraz sprawdzić swoją wiedzę z języka angielskiego. Każdy uczeń miał dostęp do darmowej aplikacji na telefon komórkowy, w której znajdowały się wszystkie listy słów i dwie gry pomagające w przyjemny sposób uczyć się słownictwa.

Do testu przystąpili uczniowie klas IV, V, VI, VII, VIII Szkoły Podstawowej oraz III klasy Gimnazjum.

Zwycięzcy konkursu:

1. Katarzyna Jałoszewska- klasa VIII a - LAUREAT III STOPNIA
2. Oliwier Maksymiuk -klasa VI a - LAUREAT III STOPNIA
3. Julia Zawadka- klasa V b -WYRÓŻNIENIE

Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Dodatkowe informacje