KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

TAK! On jest Królem!

Jasełka sp 3„Tak! On jest królem” to jasełka w trzech aktach, które wystawili uczniowie SP3 pod kierunkiem siostry Czesławy Bezrutczyk w ostatnim dniu nauki przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Dzięki wielości przewidzianych ról scenariusz pozwolił zaistnieć na scenie całej grupie chętnych uczniów. A występowali uczniowie od klasy pierwszej do szóstej. Wszyscy pracowicie przygotowywali się od kilku miesięcy, by sprostać wyzwaniu.

 

Poza postaciami nieodłącznie związanymi z jasełkami: Maryją, Józefem, aniołami, diabłem, pasterzami i królami, pojawili się Mali Reszelanie, którzy tańcem zachwalali Dzieciątko, jednocześnie składając dary związane ze swoim regionem. Pięknym uzupełnieniem fabuły były specjalnie na jej potrzeby napisane i skomponowane pastorałki. Dzięki zaangażowaniu wielu osób realizacja godzinnego przedstawienia jasełkowego według scenariusza „Tak! On jest królem” odniosła sukces sceniczny. Do osób bardzo pomocnych zaliczyć należy siostrę Czesławę Bezrutczyk, Panią Dorotę Choromańską, Panią Jolantę Wasilewską, Panią Dorotę Borejko oraz Panów Łukasza Pyrzaka i Mirosława Bogdanowicza.

W pięknej, odświętnej atmosferze jasełka obejrzeli uczniowie, rodzice, babcie, ciocie, prawni opiekunowie, którzy bardzo licznie przybyli na to spotkanie. Wśród gości zaproszonych należy wymienić również wiceburmistrza Reszla Pana Jerzego Bajorka, który złożył wszystkim najpiękniejsze życzenia świąteczne.

Świątecznego odpoczynku w miłej, rodzinnej atmosferze życzę uczniom, pracownikom oraz przyjaciołom i sympatykom szkoły.

 

Dodatkowe informacje