KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

TAK! On jest Królem!

Jasełka sp 3„Tak! On jest królem” to jasełka w trzech aktach, które wystawili uczniowie SP3 pod kierunkiem siostry Czesławy Bezrutczyk w ostatnim dniu nauki przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Dzięki wielości przewidzianych ról scenariusz pozwolił zaistnieć na scenie całej grupie chętnych uczniów. A występowali uczniowie od klasy pierwszej do szóstej. Wszyscy pracowicie przygotowywali się od kilku miesięcy, by sprostać wyzwaniu.

 

Poza postaciami nieodłącznie związanymi z jasełkami: Maryją, Józefem, aniołami, diabłem, pasterzami i królami, pojawili się Mali Reszelanie, którzy tańcem zachwalali Dzieciątko, jednocześnie składając dary związane ze swoim regionem. Pięknym uzupełnieniem fabuły były specjalnie na jej potrzeby napisane i skomponowane pastorałki. Dzięki zaangażowaniu wielu osób realizacja godzinnego przedstawienia jasełkowego według scenariusza „Tak! On jest królem” odniosła sukces sceniczny. Do osób bardzo pomocnych zaliczyć należy siostrę Czesławę Bezrutczyk, Panią Dorotę Choromańską, Panią Jolantę Wasilewską, Panią Dorotę Borejko oraz Panów Łukasza Pyrzaka i Mirosława Bogdanowicza.

W pięknej, odświętnej atmosferze jasełka obejrzeli uczniowie, rodzice, babcie, ciocie, prawni opiekunowie, którzy bardzo licznie przybyli na to spotkanie. Wśród gości zaproszonych należy wymienić również wiceburmistrza Reszla Pana Jerzego Bajorka, który złożył wszystkim najpiękniejsze życzenia świąteczne.

Świątecznego odpoczynku w miłej, rodzinnej atmosferze życzę uczniom, pracownikom oraz przyjaciołom i sympatykom szkoły.

 

Dodatkowe informacje