KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Konkurs plastyczny "Zapobiegajmy Pożarom"

Praca konkursowaKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie i Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Kętrzynie były organizatorami eliminacji powiatowych kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. 

 Celem całej akcji jest zainteresowanie dzieci i młodzieży, ich nauczycieli i opiekunów problematyką ochrony przeciwpożarowej, tradycją, służbą i ciężką pracą strażackich środowisk, w tym działaniami ratowniczo–gaśniczymi i zabezpieczającymi podczas pożarów, klęsk żywiołowych, katastrof, wypadków i innych zagrożeń. Mają one też na celu popularyzowanie znajomości przepisów ppoż. oraz zasad postępowania na wypadek powstania pożaru. Nieodłącznym elementem jest również edukacja dzieci i młodzieży w zakresie szeroko rozumianej ochrony środowiska naturalnego i ekologii.

Na konkurs wpłynęły pracew 5 grupach wiekowych. Komisja sędziowska, w skład której wchodzili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie wyłonili między innymi cztery laureatki - uczennice Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu.

Wyróżnienia otrzymały: Marta Sykucka z Oddziału Przedszkolnego w SP nr 3 w Reszlu (opiekun -Joanna Maksymiuk), Joanna Bieńkowska z klasy IIB (opiekun - Alina Szmul), Amelia Popiołek z klasy VIa oraz Patrycja Szwenk z klasy Va (opiekun – Marlena Jałoszewska).

11 stycznia 2016r miało miejsce jego uroczyste podsumowanie, połączone z wręczeniem dyplomów i nagród. Dzieci mogły też zwiedzać kętrzyńską strażnicę i zapoznać się z niebezpieczną pracą strażaków.

Wyróżnione prace w poszczególnych grupach wiekowych zostaną przekazane na szczebel wojewódzkiego konkursu. Wszyscy trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sukcesów w dalszym etapie konkursu.

 

Dodatkowe informacje