KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koncert Piosenki Religijnej - Reszel 2015

W sobotnie popołudnie 13 czerwca 2015 w Reszlu rozbrzmiewała piosenka religijna. Miejski Ośrodek Kultury w Reszlu zaprosił do tego koncertu tych ,którzy chcieli podzielić się swoim głosem śpiewając na cześć Pana. Wśród gości mogliśmy usłyszeć śpiewające dzieci z Biskupca pracujące pod kierunkiem Piotra Sikory,Wesołe Dzieciaki z Kętrzyna (Pani Krystyna Osiecka),Zespół muzyczny również z Kętrzyna z Parafii Św Katarzyny(Ks. Mariusz i S. Stefania),Baby z Babieńca.

 Chór Parafialny z Reszla(pod kierunkiem Piotra Strzyżewskiego),Zespół „Zgrana Paka" Radośni z Reszla oraz soliści:(Krystyna Łożyńska ,Włodek Chmal, Klaudia Bylińska. Karolina Michalak ,Olga Łucek, Zosia Jabłońska,Michał Gołębiewski, Jessica Sędecka,Paula Kościelniak,Magdalena Demianiuk,Weronika Majcher,Alicja Osiecka,Remigiusz Pawelczyk) ze Studia Wokalnego MOK Reszel.

Prowadzeniem zajął się Ks. Krzysztof Jabłoński wspomagała Pani Sylwia Ciesiun. Wszyscy występujący otrzymali od organizatorów pamiątkowe dyplomy oraz statuetki. Wszystkim wykonawcom serdecznie dziękujemy. Cieszymy się iż pomimo upału mogliśmy się spotkać i przeżyć ze sobą te muzyczne chwile w klimacie religijnym.

 

 @Autor: Beata Kilanowska

Dodatkowe informacje