KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Rodziny

Organizowany od lat Reszelski Dzień Rodziny po raz pierwszy odbyły się na placu plenerowym przy ul. Mickiewicza. W ramach tego przedsięwzięcia, w międzypokoleniowym programie artystycznym wystąpiły reszelskie przedszkolaki, dzieci i młodzież szkolna, dorośli oraz aktywni seniorzy.

Imprezie, pod hasłem: ,,Rodzina drogowskazem życia” towarzyszyły stoiska prezentujące rękodzieło pań z Klubu Seniora oraz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy, przy których z ciekawością zatrzymywali się dorośli. Dzieci natomiast bardzo interesowała cukrowa wata, zjeżdżalnia i ,,studio tatuaży”.

Choć tego dnia kapryśna pogoda, nie sprzyjała publiczności i padający deszcz ,,odstraszał” przybyłych, to jednak część mieszkańców pozostała w ,,amfiteatrze” by podziękować brawami za występ ostatniej wokalistce. Na tych, którzy cierpliwie dotrwali do końca programu, czekała gorąca grochówka. Organizatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym we wspólne przygotowanie festynu.

 

@Autor:Beata Kilanowska

Dodatkowe informacje