KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Aktualizacja Programu Rewitalizacji

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Gminy Reszel do współtworzenia aktualizacji Ponadlokalnego programu rewitalizacji sieci Cittaslow w zakresie gminy Reszel. Czekamy na pomysły, które chcieliby Państwo realizować na obszarze rewitalizacji i tym samym czynnie włączyć się w proces ożywienia tego obszaru. Celem zaproponowanych przez Państwa przedsięwzięć będzie eliminacja lub ograniczenie negatywnych zjawisk zdiagnozowanych na obszarze rewitalizacji.

 

Rewitalizację należy rozumieć jako kompleksowy proces wyprowadzania ze stanu kryzysowego obszarów zdegradowanych poprzez działania całościowe (powiązane wzajemnie przedsięwzięcia obejmujące kwestie społeczne oraz gospodarcze lub przestrzenno-funkcjonalne lub techniczne lub środowiskowe).

Zachęcamy zainteresowanych do zgłaszania planowanych przedsięwzięć rewitalizacyjnych w formie Fiszki Projektowej (do pobrania poniżej). Nabór przedsięwzięć, które będą mogły być ujęte w aktualizacji Ponadlokalnego programu rewitalizacji sieci Cittaslow w zakresie gminy Reszel będzie trwać od 01.04.2016 r. do 15.04.2016 r. Fiszki można składać w Urzędzie Gminy Reszel (pok. z napisem Sekretariat) lub przesyłać w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących proponowanych przedsięwzięć prosimy o kontakt z następującymi osobami:

- Piotr Chamik - Urząd Gminy w Reszlu, Dział Techniczno- Budowlany, pok. nr 2,

tel. 89 755 39 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

- Marta Piskorz – Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, tel. 89 521 12 64, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Załączniki:

1.Fiszka Projektowa

2.Obszar wyznaczony do rewitalizacji

 

Dodatkowe informacje