KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koło biblioteczne działa i czyta książki dla dzieci z klas „0”

Od dwóch i pół roku w szkolnej bibliotece w SP nr 3 w Reszlu prężnie działa koło biblioteczne. Już nieraz uczniowie mogli obejrzeć ich na scenie w bibliotece, między innymi w przedstawieniu „Czerwony Kapturek” oraz w teatrzyku pod tym samym tytułem, jak i w sztuce „ Dziwna przygoda w bibliotece”.

Tym razem w listopadzie i grudniu dzieci z oddziałów przedszkolnych tzw. klasy „ 0” miały okazję słuchać, głośnio czytanych przez nich książek o takich ważnych słowach, jak przepraszam, proszę, dziękuję, dzień dobry, jak też, że dom i mamusia Bolusia jest miejscem bezpiecznym, do którego się tęskni. Mam nadzieję, że te „magiczne słowa” zostaną maluchom w pamięci i będą ich używać w codziennym życiu. Obecnie członkowie koła (uczennice klasy 5a) są w trakcie wyboru i przygotowania następnych, wartościowych, społeczno-kulturowych tekstów, często przedstawianych przez nie humorystycznie.

 Małgorzata Krajewska- nauczyciel bibliotekarz

 

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI

Dodatkowe informacje