Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

„Od kołysanki do arii”

07.02.2017 artyści z Agencji Artystycznej MAT z Olsztyna zaprezentowali uczniom klas 0-III koncert muzyczny pt. „Od kołysanki do arii”. Podczas tego spotkania dzieci miały okazję wysłuchać muzyki wokalnej, która przeznaczona jest do wykonywania przez głos ludzki.

Muzyka wokalna może być wykonywana przez jednego śpiewaka i wtedy mówimy o śpiewie solo lub przez grupę śpiewających i wówczas mówimy o śpiewie chóralnym.

Podsumowaniem spotkania były eliminacje do Turnieju Wiedzy o Muzyce, których zwycięzcami zostali Joanna Bieńkowska z klasy IIIb oraz Maksymilian Dubowski z klasy IIIc. Zakończeniem koncertu muzycznego był występ uczestników konkursu wokalnego z klas drugich. Konkurs wokalny wygrała Zuzanna Rezanko z klasy IIb. Gratulujemy!

Joanna Maksymiuk

 

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI

Dodatkowe informacje