KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gazetki, wystawki w bibliotece szkolnej

Biblioteka szkolna w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu, to miejsce ciekawe, gdzie uczniowie często zaglądają choć na chwilę poczytać książki, czasopisma oraz pooglądać gazetki i wystawki, które przypominają im o ważnych datach, wydarzeniach zarówno kulturalnych, historycznych, jak i społecznych.

Dzięki nim na pewno nie zapomnieli o złożeniu życzeń na Dzień Babci i Dziadka, czy o Dniu Nauczyciela, zapalić świeczkę 1 listopada na grobach najbliższych, czy też zrobić „Walentynkę” na 14 lutego, oraz kim był i jakie książki napisał Henryk Sienkiewicz, jak też, że 11 listopada jest bardzo ważną datą dla Polaków i w historii Polski.

Małgorzata Krajewska – nauczyciel bibliotekarz

 

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI

Dodatkowe informacje