Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Gazetki, wystawki w bibliotece szkolnej

Biblioteka szkolna w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu, to miejsce ciekawe, gdzie uczniowie często zaglądają choć na chwilę poczytać książki, czasopisma oraz pooglądać gazetki i wystawki, które przypominają im o ważnych datach, wydarzeniach zarówno kulturalnych, historycznych, jak i społecznych.

Dzięki nim na pewno nie zapomnieli o złożeniu życzeń na Dzień Babci i Dziadka, czy o Dniu Nauczyciela, zapalić świeczkę 1 listopada na grobach najbliższych, czy też zrobić „Walentynkę” na 14 lutego, oraz kim był i jakie książki napisał Henryk Sienkiewicz, jak też, że 11 listopada jest bardzo ważną datą dla Polaków i w historii Polski.

Małgorzata Krajewska – nauczyciel bibliotekarz

 

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI

Dodatkowe informacje