Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Pasowanie uczniów na czytelnika w bibliotece szkolnej

Jak co roku tradycyjnie w miesiącu lutym, odbywają się pasowania na czytelnika uczniów klas pierwszych. W naszej bibliotece szkolnej 10.02.2017 r. również taka uroczystość miała swoje miejsce. Miło było powitać pierwszoklasistów w progach biblioteki, którzy już od dawna zaglądali w to ciekawe miejsce.

Ale teraz mieli okazję poznać wszystkie pomieszczenia biblioteki i zapoznać się z regulaminem, jak też nauczyć się wypożyczać książki. „Nie będę rwać twoich kartek” to cytat z tekstu ślubowania, jakie złożyli pierwszoklasiści podczas uroczystości. W tym też klimacie na zakończenie obejrzeli przedstawienie wystawione przez członków koła bibliotecznego (uczniów klasy 5a), przygotowane pod czujnym okiem nauczyciela bibliotekarza, pt. „Dziwna przygoda w bibliotece” nawołujące czytelników do poszanowania wypożyczanych z biblioteki książek.

Małgorzata Krajewska – nauczyciel bibliotekarz

 

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI

 

 

Dodatkowe informacje