KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

17 lutego - Światowy Dzień Kota

W tym dniu, dzieci z Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej na zajęcia edukacyjno-literackie z wykorzystaniem teatrzyku komishibai.

Spotkanie rozpoczęło się od pogadanki o kotach. Zwierzęta te, towarzyszą ludziom od dawna i od długiego czasu są naszymi kompanami. Często chodzą własnymi ścieżkami, ale też doceniają towarzystwo człowieka. Dzieci dowiedziały się, że Dzień Kota wymyślono nie tylko po to, aby podkreślić rolę tych zwierząt w naszym życiu, ale także, by poprawić warunki bytowe, głównie tych wolno żyjących.

Dzieci chętnie dzieliły się wiedzą nt. kotów, ich wyglądu, potrzeb, zwyczajów i imion. Był to wstęp do bajki pt. „Kotka Milusia”.

Wszystkie dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły towarzyszące opowiadaniu ilustracje. Oceniając postępowanie kotki, zgodnie stwierdziły, że jej zachowanie było nieładne. Opowiadanie miało za zadanie pokazać skutki leniwego i próżniaczego życia prowadzonego przez Milusię.

Zwieńczeniem zajęć była kocia gimnastyka, zabawy ruchowe, picie mleka ze spodeczka oraz wykonanie sylwet kotów, z którymi dzieci powróciły do szkoły - uwrażliwione na często trudny koci los.

Dzień Kota to idealny moment na składanie życzeń.
Wszystkim mruczkom życzymy najlepszych właścicieli na świecie!

Zofia Naumczuk

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI

Dodatkowe informacje