KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

SP3 Reszel - Szczypiornista szkoła

Szczypiornista szkoła to projekt Związku Piłki Ręcznej w Polsce i Ministerstwa Sportu i Turystyki skierowany do dzieci ze szkół podstawowych.

Celem programu jest:

  • promowanie gry zespołowej, ruchu i aktywności fizycznej,
  • pokazanie dzieciom, że można czerpać radość z aktywnego trybu życia,
  • popularyzacja piłki ręcznej wśród dyrektorów szkół podstawowych, nauczycieli wychowania fizycznego,  a przede wszystkim wśród uczniów szkół podstawowych oraz ich rodziców,
  • promowanie gry w piłkę ręczną,
  • wykorzystywanie nabytych umiejętności do dalszego szkolenia starszych dzieci i młodzieży,
  • integracja środowiska piłki ręcznej,
  • stworzenie systemu podnoszenia poziomu wiedzy i kwalifikacji nauczycieli, uczestniczących w realizacji Projektu,
  • wzmacnianie wizerunku nauczyciela sportu jako profesjonalisty i autorytetu dla uczniów. 

W roku szkolnym 2016/2017 również Szkoła Podstawowa Nr 3 w Reszlu we współpracy z ZPRP realizuje projekt "Szczypiornista szkoła". Na zajęcia uczęszczają uczniowie klas III. Podczas zajęć uczniowie poznają zasady gry, uczą się podstaw techniki i taktyki piłki ręcznej. W ramach projektu szkoła otrzymała pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć, a uczniowie koszulki z logo projektu.  Zajęcia w ramach ,,Szczypiornista szkoła” cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci, prowadzi je nauczyciel wychowania fizycznego Wojciech Jałoszewski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Organizatorzy

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje