KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gimnazjaliści z Reszla laureatami i finalistami wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Od wielu lat uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Reszlu reprezentują szkołę w konkursach przedmiotowych, odbywających się pod patronatem Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty. Tak było również i w bieżącym roku szkolnym.

Do etapu wojewódzkiego konkursów zakwalifikowało się 9 osób z języka polskiego (Natalia Gajewska z klasy II a, Weronika Majcher z klasy II a, Wiktoria Waliszewska z klasy II a, Aleksandra Markisz z klasy III a, Paulina Morycz z klasy III a, Weronika Pieniak z klasy III a, Natalia Szewczyk z klasy III a, Sara Rogalska z klasy III a, Piotr Szmul z klasy III a); 1 osoba z j. angielskiego (Weronika Majcher z klasy II a); 1 osoba z chemii (Weronika Pieniak z klasy III a); 1 osoba z geografii (Gregor Eble z klasy II a); 2 osoby z fizyki (Weronika Pieniak z klasy III a oraz Sara Rogalska z klasy III a); 3 osoby z języka niemieckiego(Gabriela Haric z klasy III a, Sara Rogalska z klasy III a oraz Gregor Eble z klasy II a).

Tak liczna reprezentacja to pierwszy wielki sukces szkoły i uczniów.

Miło nam podzielić się z Państwem informacją, że w roku szkolnym 2016/2017 nasi uczniowie zdobyli 7 tytułów laureata oraz 7 tytułów finalisty w wojewódzkich konkursach przedmiotowych. 6 tytułów laureata i 2 tytuły finalisty z języka polskiego to najwyższy wynik w powiecie kętrzyńskim oraz jeden z najwyższych w województwie.


Lista uczniów wyróżnionych tytułami laureata i finalisty:

Weronika Pieniak z klasy III a – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego; finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii; finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki 

Sara Rogalska z klasy III a – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego; finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki 

Weronika Majcher z klasy II a - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego; finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

Gregor Eble z klasy II a - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego; finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Aleksandra Markisz z klasy III a – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Natalia Szewczyk z klasy III a – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Wiktoria Waliszewska z klasy II a - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Paulina Morycz z klasy III a – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Natalia Gajewska z klasy II a- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Uczniowie klas trzecich, którzy zdobyli tytuł laureata, zwolnieni są z odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego, uzyskując automatycznie maksymalną liczbę punktów.

Uczniowie klas drugich, zdobywając tytuł laureata, już w tym roku szkolnym zapewnili sobie zwolnienie z odpowiedniej części egzaminu, który przed nimi dopiero za rok.

Gratulujemy sukcesów uczniom oraz nauczycielom przygotowującym do konkursów, paniom Małgorzacie Gajo (język polski), Stanisławie Kacprzyk (geografia), Iwonie Krupowicz (język angielski), Marcie Maciorowskiej (język niemiecki), Elżbiecie Majcher (chemia), Agnieszce Migus (fizyka), Agnieszce Żyła (język polski).

Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom za godne reprezentowanie szkoły.

Gimnazjum Reszel

fot. Agnieszka Żyła

Dodatkowe informacje