KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

BIEG DLA NIEPODLEGŁEJ

W ramach wojewódzkich obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, 22.09.2018r. w miejscowości Droszewo (Gmina Biskupiec) odbyły się biegi przełajowe, w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Reszlu

12 października 2018 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Reszlu odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wszyscy nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy Zespołu spotkali się w budynku przy ulicy Chrobrego. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Burmistrz Reszla, Pan Marek Janiszewski, zastępca Burmistrza, Pan Jerzy Bajorek, przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Anna Scheiba, ksiądz dziekan Krzysztof Bumbul oraz zawsze mile widziani w naszej szkole emerytowani nauczyciele i pracownicy.

Czytaj więcej...

Muzyka Fryderyka Chopina – koncert filharmonii

25 września odbył się koncert filharmonii poświęcony najwybitniejszemu polskiemu kompozytorowi, Fryderykowi Chopinowi (1810 -1849).

Czytaj więcej...

Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu Samorządowym w Reszlu

Dnia 20 września obchodziliśmy po raz pierwszy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jest to nowe święto ustanowione przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.

Czytaj więcej...

VII Spotkanie Młodych w Rybakach

Tegoroczne spotkanie w Rybakach pod hasłem „Jezus my story” odbyło się 22 września 2018r. Licznie przybyli na nie młodzi przygotowujący się do bierzmowania. Było ich ok. 3 tys. Nie zabrakło również młodzieży z Reszla. 

Czytaj więcej...

Ogólnopolska akcja „Narodowe Czytanie” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Reszlu

Nasza szkoła w roku obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości przyłączyła się na zaproszenie od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej – Andrzeja Dudy do ogólnopolskiej akcji „Narodowego Czytania”. 

Czytaj więcej...

„Dywizjon 303. Historia prawdziwa”

19 września 2018r. uczniowie klas siódmych, ósmych oraz gimnazjaliści przypomnieli sobie historię legendarnego Dywizjonu 303 oraz jego pilotów, bez których nie byłoby możliwe zwycięstwo nad Niemcami w bitwie o Anglię w 1940 roku.

Czytaj więcej...

Zespół Szkolno – Przedszkolny z Reszla w Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE)

W piątek 14 września 2018r. p. Dyrektor Edward Szmul podpisał umowę dotyczącą dostępu do bezpłatnego, szybkiego Internetu w ramach programu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, którego Operatorem jest Państwowy Instytut Badawczy NASK.

Czytaj więcej...

Erasmus plus - nasze okno na świat

Kolejny sukces … kolejna szansa ….. kolejna przygoda…

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele, mieszkańcy Reszla i okolic…

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ poinformowała o dofinansowaniu przyznanym polskim szkołom partnerskim w ramach projektów w Akcji 2 – Partnerstwa Współpracy Szkół w sektorze Edukacja Szkolna.

Czytaj więcej...

„Razem w Europie” – projekt dofinansowany przez Polsko – Niemiecką Współpracę Młodzieży

W dniach od 15 do 22 lipca 2018r. gościliśmy w Reszlu naszych przyjaciół z Asbeck i Legden z Niemiec oraz z Jaszun z Litwy. W tych dniach reszelska Szkoła Podstawowa nr 3 w Reszlu w budynku przy ulicy Chrobrego tętniła życiem jak w trakcie roku szkolnego, a wszystko to za sprawą tego, że mieszkało w niej ponad 60 - u uczniów z trzech krajów – Polski, Niemiec i Litwy.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje