KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Konkurs im. Stanisławy Łozińskiej „Kwiatki nie z tej rabatki”

Powiatowy Dom Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie ogłasza pierwszą edycję konkursu, skierowanego do wszystkich mieszkańców Powiatu Kętrzyńskiego. „Kwiatki nie z tej rabatki” im. Stanisławy Łozińskiej to konkurs kwiatowy i okazja, aby pobudzić swoją twórczą inwencję i dać się ponieść fantazji. To doskonały pomysł, aby zaprezentować swoją niecodzienną sprawność manualną i techniczną w materii tak delikatnej, jaką są niewątpliwie kwiaty.

- Konkurs nazwaliśmy imieniem pani Stanisławy Łozińskiej. To ona jest pomysłodawczynią tego przedsięwzięcia – podkreśla Marlena Szypulska, dyrektor Powiatowego Domu Kultury w Kętrzynie. – W ten sposób chcemy zaakcentować jej wkład w ten konkurs, ale i wiele pozytywnych akcji inspirowanych przez panią Stanisławę na rzecz przestrzeni publicznej. Jest to osoba niezwykle twórcza i pełna dobrych pomysłów. Wielu młodych może śmiało brać przykład z pani Stanisławy, z jej otwartego, odważnego myślenia i zmieniania przestrzeni publicznej na rzecz mieszkańców. Pani Stanisława ma niezwykły dystans do siebie samej i otoczenia. Dostrzegamy to i doceniamy. Jest wielką miłośniczką natury, kocha kwiaty i zwierzęta.

Pracę będzie oceniało profesjonalne jury składające się z przedstawicieli kwiaciarni z naszego powiatu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie/przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia pracy do 22 maja (poniedziałek) na adres pocztowy Organizatora lub e-mailem: Powiatowy Dom Kultury „Czerwony Tulipan”, Pocztowa 13, 11-400 Kętrzyn, tel. 89 752 35 08, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Regulamin i karta zgłoszenia są dostępne na stronie: www.czerwonytulipan.ketrzyn.pl

Każda szkoła, organizacja lub osoba prywatna powinna dostarczyć swoją pracę osobiście 25.05.2017 do godziny 10.00 do Powiatowego Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie przy ulicy Pocztowej 13. Finał imprezy odbędzie się 25.05.2017 r. o godzinie 12.00 w Powiatowym Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie przy ulicy Pocztowej 13.

- Chyba każdy miłośnik przyrody darzy kwiaty szczególnym sentymentem. Czasami trudno wybrać te najpiękniejsze, ponieważ wrażenia, jakich doświadczamy patrząc na kwiaty, czując ich kojące zmysły zapachy, oddanie zaangażowania i naszej miłości, są tak ogromne, że kwiaty stają się częścią nas. Oby tak się stało podczas kwiatowego konkursu im. Stanisławy Łozińskiej „Kwiatki nie z tej rabatki”. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym i pełnym piękna konkursie. Nagrody czekają! – zachęca Marlena Szypulska, dyrektor Powiatowego Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie.

Paulina Wasilewska/Powiatowy Dom Kultury „Czerwony Tulipan”

Karta zgłoszenia

Regulamin

Dodatkowe informacje