KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

VII Festiwal Piosenki Religijnej

W słoneczną sobotę 13 maja odbył VII Festiwal Piosenki Religijnej „Cantate Deo” w Reszlu. Organizatorami Festiwalu byli: Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, Miejski Ośrodek Kultury w Reszlu oraz Parafia pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Reszlu.

Festiwal rozpoczął się Mszą świętą w kościele parafialnym w Reszlu, którą w intencji wydarzenia oraz uczestników sprawowali ks. Krzysztof Bumbul i ks. Karol Misiewicz – proboszcz i wikariusz parafii. W skierowanym na wiernych słowie Bożym ks. Krzysztof podkreślił, że ważne jest, aby Boga chwalić tym, co najlepsze, własnymi zdolnościami, dlatego obecność dzieci, młodzieży i dorosłych w Festiwalu jest słuszna.

Przesłuchania festiwalowe rozpoczęły się o godziny 10.00 w amfiteatrze przy Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu. Otwarcia Festiwalu dokonał ks. Krzysztof Bumbul, który także wraz z panią Grażyną Bałabańską zasiedli w jury Festiwalu.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników jury przyznało następujące nagrody:

W kategorii do lat 13:

III miejsce – Maciej Golian
II miejsce – Julia Płocharczyk
I miejsce – Maja Wierzchołowska

W kategorii 14-25 lat:

III miejsce – Emilia Golian
II miejsce – Michalina Pankiewicz
I miejsce – Dominika Siwek

W kategorii powyżej 25 lat:

III miejsce – Krystyna Łożyńska
II miejsce – Wiesława Hajduk
I miejsce – Włodzimierz Chmal

W kategorii zespoły:

III miejsce – schola Łęgajny
II miejsce – duet Maja Soliwoda i Wiktoria Bałon
I miejsce – schola UwielbiamGO

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezapomniane występy i trud włożony w przygotowanie Festiwalu. Wielkie podziękowania należą się współorganizatorom: Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Reszlu (dyrektorowi – p. Arturowi oraz wszystkim współpracownikom), a także ks. kan. Krzysztofowi Bumbulowi, proboszczowi parafii. Wielką życzliwością okazał się pan Marek Janiszewski, burmistrz Reszla, który ufundował statuetki oraz ciepły posiłek wszystkim uczestnikom. Dziękujemy za gościnność oraz wsparcie tej inicjatywy.
Do zobaczenia za rok!

Źródło: Facebook – Civitas Christiana w Olsztynie

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje