KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

VII Festiwal Piosenki Religijnej

W słoneczną sobotę 13 maja odbył VII Festiwal Piosenki Religijnej „Cantate Deo” w Reszlu. Organizatorami Festiwalu byli: Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, Miejski Ośrodek Kultury w Reszlu oraz Parafia pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Reszlu.

Festiwal rozpoczął się Mszą świętą w kościele parafialnym w Reszlu, którą w intencji wydarzenia oraz uczestników sprawowali ks. Krzysztof Bumbul i ks. Karol Misiewicz – proboszcz i wikariusz parafii. W skierowanym na wiernych słowie Bożym ks. Krzysztof podkreślił, że ważne jest, aby Boga chwalić tym, co najlepsze, własnymi zdolnościami, dlatego obecność dzieci, młodzieży i dorosłych w Festiwalu jest słuszna.

Przesłuchania festiwalowe rozpoczęły się o godziny 10.00 w amfiteatrze przy Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu. Otwarcia Festiwalu dokonał ks. Krzysztof Bumbul, który także wraz z panią Grażyną Bałabańską zasiedli w jury Festiwalu.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników jury przyznało następujące nagrody:

W kategorii do lat 13:

III miejsce – Maciej Golian
II miejsce – Julia Płocharczyk
I miejsce – Maja Wierzchołowska

W kategorii 14-25 lat:

III miejsce – Emilia Golian
II miejsce – Michalina Pankiewicz
I miejsce – Dominika Siwek

W kategorii powyżej 25 lat:

III miejsce – Krystyna Łożyńska
II miejsce – Wiesława Hajduk
I miejsce – Włodzimierz Chmal

W kategorii zespoły:

III miejsce – schola Łęgajny
II miejsce – duet Maja Soliwoda i Wiktoria Bałon
I miejsce – schola UwielbiamGO

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezapomniane występy i trud włożony w przygotowanie Festiwalu. Wielkie podziękowania należą się współorganizatorom: Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Reszlu (dyrektorowi – p. Arturowi oraz wszystkim współpracownikom), a także ks. kan. Krzysztofowi Bumbulowi, proboszczowi parafii. Wielką życzliwością okazał się pan Marek Janiszewski, burmistrz Reszla, który ufundował statuetki oraz ciepły posiłek wszystkim uczestnikom. Dziękujemy za gościnność oraz wsparcie tej inicjatywy.
Do zobaczenia za rok!

Źródło: Facebook – Civitas Christiana w Olsztynie

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje