KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Reszelskie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej - część IV

W pogodny wieczór, 5 sierpnia 2017 roku, punktualnie o godzinie 19. rozpoczął się czwarty z kolei koncert z cyklu III Reszelskich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej.

Wystąpił żeński Kwartet Smyczkowy Avista. Kwartet występuje z koncertami o różnej tematyce, ten poświęcony był muzyce filmowej. Publiczność nie kryła wzruszenia, gdyż większość utworów dało się swobodnie rozpoznać, wiele z nich pozwoliło wrócić choć na chwilę do lat dzieciństwa. Organizatorzy wraz z wykonawcami ustalili, iż nie usłyszymy zapowiedzi poszczególnych utworów, są bowiem bardzo znane. Koncert muzyki filmowej przyciągnął wielu słuchaczy, a ci, którzy przybyli, nie kryli zadowolenia.

Serdecznie dziękujemy Paniom za przybycie do Reszla i wykonanie wspaniałego koncertu.

Na następny zapraszamy już w sobotę 19. sierpnia. Wystąpi rodzinny duet: Emilia Jarocka grająca na skrzypcach i jej brat, Jędrzej, grający na akordeonie. Warto nadmienić iż Pan Jędrzej grał w Reszlu podczas pierwszej edycji naszych koncertów. Wiele osób zachęcało organizatorów do ponownego zaproszenia tego wykonawcy.

 GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje