KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

WIGILIA NA RESZELSKIM RYNKU

W niedzielne popołudnie, 17 grudnia 2017 roku, na placu przed ratuszem odbyło się tradycyjne świąteczne spotkanie mieszkańców Reszla.

Uroczystego otwarcia dokonał Burmistrz Reszla Marek Janiszewski, który złożył świąteczne życzenia oraz przełamał się opłatkiem z mieszkańcami i gośćmi. Życzenia złożył także Dziekan Dekanatu Reszel ks. kan. Krzysztof Bumbul, który modlił się w intencji mieszkańców miasta i gminy.

Podczas części oficjalnej Burmistrz przekazał druhom OSP Reszel nowe ubrania bojowe. W swoim wystąpieniu podkreślił, jak ważną rolę odgrywają oni w naszej społeczności, a wręczone właśnie kombinezony to poprawa bezpieczeństwa strażaków podczas akcji w obronie mieszkańców i obiektów całej gminy.

W części artystycznej wystąpili:

Radni Rady Miejskiej w Reszlu
Krystyna Łożyńska
Zespół Farma
Przedszkole „Słoneczko”
Zgrana Paka
Zespół Helpersi
Wiesława Hajduk
Grupa Wokalna z SP3
Panie z Klubu Seniora „Zielonego Parku”
Ministranci z Parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Reszlu
Zespół Szkół im. M. Rataja

Nieodłącznym elementem tego corocznego spotkania są świąteczne stragany. Nie zabrakło ich także u nas - piękne stroiki czy ozdoby świąteczne przykuwały wzrok. Mieszkańcy mogli bezpłatnie degustować pierogi i barszczyk. Punktem kulminacyjnym spotkania był przyjazd Świętego Mikołaja, z którym można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie i który rozdał zgromadzonym słodkie upominki.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Dodatkowe informacje