KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koncert walentynkowy

Studio Listopad to autorski projekt muzyczny. Wywodzący się z Ostródy zespół, komponuje i wykonuję muzykę z gatunku poezji śpiewanej. Formalnie stworzony jesienią w 2009 roku. Nieformalnie (już w okolicach 2004 roku) był alternatywnym sposobem spędzania czasu wśród przyjaciół i znajomych.

Od 2014 r. skład zespołu niezmiennie tworzą:

  • Anna Grala - wokal
  • Daniel Baca - gitara akustyczna
  • Łukasz Borowiecki - ukulele basowe
  • Michał Kołakowski - perkusjonalia

Pierwszy koncert Studio Listopad odbył się 17 listopada 2009 roku w Cafe del Arte w Sopocie.

Od tego czasu zespół wystąpił na koncertach i recitalach w Olsztynie, Ostródzie, Iławie, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu.

We wrześniu 2011 roku zespół wydał własną płytę "Drobne cuda zajmują czas" na której znajdują się autorskie utwory, a także umuzycznione wiersze poetów, w tym „Przebudzenia" Bronka z Obidzy (Kozieńskiego).

16 listopada 2018 roku ukazał się nowy, studyjny album Studia Listopad. "W zachwycie przestrzeni" to zbiór nowych i kilku starszych utworów w nowych aranżacjach.

"Nasza płyta to przede wszystkim nasze uczucia, myśli oraz doświadczenia zapisane w postaci dźwięków. Do współpracy zaprosiliśmy kilku wspaniałych twórców; poetki i poetów z całej Polski. Wśród nich są Anna Luberda-Kowal, Ewa Pietrzak, Piotr Szczepański. 14 lutego przyjeżdżamy do Reszla, by podzielić się z jego mieszkańcami naszą twórczością. W programie materiał właśnie z ostatniej płyty oraz kilka innych pięknych utworów" - zaprasza na koncert Studio Listopad.

 

Dodatkowe informacje