KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

Reszelskie śpiewanie w Sępopolu

fot. Organizatorzy Na zaproszenie Miejsko -Gminnego Ośrodka Kultury w Sępopolu wykonawcy ze Studia Wokalnego MOK Reszel pojechali do Sępopola z jesiennym koncertem. Niedzielne popołudnie sprawiło,że spotkanie odbyło się w serdecznej atmosferze. Przywitała nas bardzo ciepło Pani Dyrektor Aurelia Wrzeszcz. Koncert dla nas był ogromnym przeżyciem bo na sali bowiem byli nasi zaprzyjaźnieni wykonawcy z Sępopola.

W programie udział wzięli:Zgrana Paka w składzie;Maria Gerc,Józef Jałoszewski,Ewa Janowska,Henryka Pieniak,Roman Pieniak,Elżbieta Kisielewska. Ponadto wystąpili Janina Lisiecka,Wiesława Hajduk,Szymon Zajk, Krystyna Łożyńska,Damian Kaczmarczyk,Jolanta Kośnik,Konrad Puszkar,Małgorzata Dzierzęcka,Mateusz Rutynowski,Olga Łucek,Piotr Janik.
Od organizatorów nasi wykonawcy otrzymali upominki za co pięknie dziękujemy. Po koncercie spotkaliśmy się na kawie by jeszcze chwile ze sobą pobyć. Potem szybko wróciliśmy do Reszla by zasiąść przed odbiornikami telewizorów ponieważ w programie  telewizyjnym „Must Be The Music” występował nasz Piotr Janik wraz z zespołem Babsztyl. Gratulujemy
zespołowi dalszego udziału i trzymamy kciuki. Kibicujemy też Oksanie Predko,która też  bierze udział w programie  telewizyjnym The Voice of Poland a swoje pierwsze kroki stawiała w naszym Studio Wokalnym a obecnie często przybywa do nas jako jurorka Reszelskiego Festiwalu Piosenki. Serce się raduje słysząc jak Oni śpiewają.
Mieliśmy naprawdę dzień pięknych wrażeń.

Autor: Organizatorzy

Dodatkowe informacje