KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Reszelskie śpiewanie w Sępopolu

fot. Organizatorzy Na zaproszenie Miejsko -Gminnego Ośrodka Kultury w Sępopolu wykonawcy ze Studia Wokalnego MOK Reszel pojechali do Sępopola z jesiennym koncertem. Niedzielne popołudnie sprawiło,że spotkanie odbyło się w serdecznej atmosferze. Przywitała nas bardzo ciepło Pani Dyrektor Aurelia Wrzeszcz. Koncert dla nas był ogromnym przeżyciem bo na sali bowiem byli nasi zaprzyjaźnieni wykonawcy z Sępopola.

W programie udział wzięli:Zgrana Paka w składzie;Maria Gerc,Józef Jałoszewski,Ewa Janowska,Henryka Pieniak,Roman Pieniak,Elżbieta Kisielewska. Ponadto wystąpili Janina Lisiecka,Wiesława Hajduk,Szymon Zajk, Krystyna Łożyńska,Damian Kaczmarczyk,Jolanta Kośnik,Konrad Puszkar,Małgorzata Dzierzęcka,Mateusz Rutynowski,Olga Łucek,Piotr Janik.
Od organizatorów nasi wykonawcy otrzymali upominki za co pięknie dziękujemy. Po koncercie spotkaliśmy się na kawie by jeszcze chwile ze sobą pobyć. Potem szybko wróciliśmy do Reszla by zasiąść przed odbiornikami telewizorów ponieważ w programie  telewizyjnym „Must Be The Music” występował nasz Piotr Janik wraz z zespołem Babsztyl. Gratulujemy
zespołowi dalszego udziału i trzymamy kciuki. Kibicujemy też Oksanie Predko,która też  bierze udział w programie  telewizyjnym The Voice of Poland a swoje pierwsze kroki stawiała w naszym Studio Wokalnym a obecnie często przybywa do nas jako jurorka Reszelskiego Festiwalu Piosenki. Serce się raduje słysząc jak Oni śpiewają.
Mieliśmy naprawdę dzień pięknych wrażeń.

Autor: Organizatorzy

Dodatkowe informacje