KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

Maraton Wokalny w Korszach

fot. Organizatorzy Ciekawą przygodę wokalną przeżyli wokaliści za Studia Wokalnego MOK Reszel biorąc udział w III Wojewódzkim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Korszach. Na scenie wystąpiło ponad 120 wykonawców z różnych miejscowości z województwa. Maraton śpiewu trwał od godz 11.00 do 21.30  ...czyli cały dzień.

Prezentacje odbywały się w różnych kategoriach. Reszel wystąpił w składzie:Michalina Demianiuk,Maja Szluma, Magdalena Demianiuk,Paulina Piwowarczyk,Karolina Michalak,Anita Łosińska,Olga Łucek, Patrycja Rybak,Małgorzata Dzierzęcka,Janina Lisiecka,Krystyna Łożyńska,Wiesława Hajduk,Elżbieta Pawlak oraz zespół „Zgrana Paka”
Dekoracja oraz atmosfera wprawiły nas w iście świąteczny nastrój. Jury profesjonalne z Olsztyna oceniało wszystkich wykonawców.  Doceniono również naszych wykonawców przyznając im miejsca i tak oto  brzmiał werdykt:

kategoria klas I-III - Magdalena Demianiuk zajęła II miejsce

kategoria Gimnazjum - II miejsce -Anita  Łosińska III miejsce Karolina Michalak

kategoria powyżej 16 lat - I miejsce Elżbieta Pawlak III miejsce Olga Łucek

wyróżnienia zdobyły : Patrycja Rybak,Krystyna Łożyńska,Wiesława Hajduk

Gratulujemy, sprawiliście nam muzyczny świąteczny upominek.Autor: Beata Kilanowska

Dodatkowe informacje