KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolędowo- konkursowo w Kętrzynie

fot. OrganizatorzyRok 2015 rozpoczęliśmy sukcesem wokalnym biorąc udział w IX Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kętrzynie. Celem festiwalu jest zainteresowanie polską kolędą, pastorałką, promowanie aktywności twórczej dzieci, młodzieży i dorosłych, prezentowanie ich dorobku artystycznego oraz doskonalenie poziomu wykonawczego zespołów, solistów i chórów. Właśnie tym roku do uczestnictwa w Festiwalu zaproszono solistów oraz zespoły w następujących kategoriach wiekowych:

 

W kategorii I (7-9 ) lat Reszel reprezentowali:Marcelina Filipczyk,Kinga Celej,Oliwia Jałoszewska oraz
I miejsce Magdalena Demianiuk
II miejsce Michalina Demianiuk
Kategorię II (10-12) lat reprezentowali :Weronika Majcher,Zosia Jabłońska,Aleksandra Kościelniak
Kategorię III (13-15) lat reprezentowali:Paulina Piwowarczyk,Agata Stefanowicz
oraz zajmując II miejsce -Karolina Michalak.
Kategorię IV -16 i więcej lat reprezentowali: Janina Lisiecka,Wiesława Hajduk
zdobywając wyróżnienia: Grzegorz Rzeszotko, Marta Jałoszewska, Mariusz Tyżlik,Krystyna Łożyńska oraz zajmując I miejsca w tej kategorii (a były 2 )Anita Łosińska i Olga Łucek
Zespół „Zgrana Paka" w kategorii zespoły zajął- I miejsce.

Jury w swojej ocenie brało pod uwagę następujące kryteria: dobór repertuaru , walory wokalne, aranże oraz ogólny efekt sceniczny.Wszystkim gratulujemy udziału oraz zdobytych miejsc.


Autor: © Beata Kilanowska

Dodatkowe informacje