KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

VI Świąteczny Przegląd Artystyczny Reszel 2016

Zdjęcie występujących na przeglądzie W Reszlu 9.01.2016r obyło się spotkanie w nastroju świątecznym. Z braku sali widowiskowej organizator czyli Miejski Ośrodek Kultury w Reszlu dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Danuty Baten ze Szkoły Podstawowej nr.3 zorganizował to spotkanie właśnie tam. Koncert jaki widownia mogła obejrzeć poprowadził duet Beata Kilanowska i ks. Krzysztof Bumbul.

 

Przegląd ten mał na celu ożywienie tradycji rodzinnego kolędowania, śpiewu zespołowego, poznawanie nieznanych i zapomnianych polskich kolęd oraz pastorałek, a także prezentację efektów pracy młodych wykonawców. Wszystkie podmioty wykonawcze otrzymały kalendarze ścienne ze zdjęciami Kościoła Parafialnego p.w Św. Apostołów Piotra i Pawła w Reszlu oraz inne drobne upominki. Sponsorami byli Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" w Olsztynie, Firma „Introligator" Grażyna Hulecka, Miejski Ośrodek Kultury w Reszlu. Mieszkańcy mogli wsłuchać popisów grup wokalnych takich jak: Parafialny z Reszla, Chór Parafialny ze Św. Lipki, Zespół Reszelanie, Zgrana Paka, Habari Njema, Klub Seniora „Zielonego Parku", oraz występ Radnych Rady Miejskiej w Reszlu jako kolędników. Występy rodzin :Kowalskich, Jabłońskich oraz Demianuk. Wszystko to okraszone było wokalnymi prezentacjami solistów. W sumie wystąpiło ponad 140 wykonawców. Koncert trwał ponad 3 godziny. Na uwagę zasługuje fakt iż wszystkie te podmioty są z terenu całej Gminny Reszel czyli rozśpiewana GMINA. Wszystkim należą się ogromne podziękowania za włączanie się w takie przedsięwzięcia i do zobaczenia za rok lub na innych koncertach.

 

Dodatkowe informacje