KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

X FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK KĘTRZYN 2016

zdjęcie jednej z uczestniczekW sobotę 16.01.2016r w Kętrzynie po raz dziesiąty odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek.Tym razem Reszel mogło reprezentować tylko 4 osoby. W czterech kategoriach po jednej osobie i były to: Maja Szluma, Kamala Tomczak ,Aleksandra Kościelniak,Karolina Michalak.

 Ty razem na podium załapały się Kamala Tomczak zajmując III miejsce w swojej kategorii oraz Karolina Michalak zajmując I miejsce w kategorii IV. Bardzo serdecznie dziękuję dziewczynom za udział,rodzicom za trwanie podczas tej imprezy a wygranym gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

 

Dodatkowe informacje