Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

XI Spotkania Artystyczne Klubów Seniora pod hasłem „Uśmiech Jesieni”

W sobotę 08.10.2016r. w Kętrzynie odbyły się „XI Spotkania Artystyczne Klubów Seniora”.
Okazją do świętowania był również jubileusz 15-lecia istnienia chóru „Melodia” działającego przy kętrzyńskim Klubie Seniora „Pod Niedźwiadkiem”. Otwarcia uroczystości dokonał Z-ca Burmistrza Miasta-Kętrzyn Pan Damian Nietrzeba, życząc wszystkim uczestnikom udanych występów i wspólnej zabawy, a jubilatom dalszych sukcesów na scenie.

W programie wystąpili:

1.Chór „Melodia” Kętrzyn
2.Stowarzyszenie „Złota Jesień” Kętrzyn
3.Zespół „Niezapominajka” Srokowo
4.”Srebrne Nuty” z Bartoszyc
5.Zespół „Oleckie Echo” z Olecka
6.Zespół „Baby z Babieńca” Babieniec
7.Zespół „Pojezierze” z Ełku

Na scenie zaprezentowały się również nasze panie z Klubu Seniora działającego przy MOPS w Reszlu. Nasze seniorki zaśpiewały piosenki: ”Jarzębina czerwona”, ”Batumi”, ”Polskie kwiaty”, „Na zamku”. W trakcie występów odbył się konkurs na najciekawsze jesienne przebranie, w którym jedna z naszych seniorek (Pani Maria Pakoca) została zauważona i nagrodzona. Po występach artystycznych odbyła się biesiada, na której nie zabrakło tańców i wspólnej sesji zdjęciowej.

 

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI

Dodatkowe informacje