KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

„ Dzieci Boże” z Reszla zdobyły I miejsce na XX Festiwalu Jasełek w Kętrzynie

14 stycznia 2017 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Reszlu wystąpili na XX Festiwalu Jasełek, które zorganizował Parafialny oddział Akcji Katolickiej w Bazylice św. Jerzego w Kętrzynie. Reszelska grupa pod nazwą "Dzieci Boże" wystąpiła po raz pierwszy w Festiwalu, zdobywając I miejsce w kategorii szkół podstawowych klasy I - III.

Na to wyróżnienie dzieci pracowały pod kierunkiem siostry Czesławy Bezrutczyk przy współpracy z Panią Dorotą Choromańską, Panią Małgorzatą Maksymiuk i Panią Jolantą Wasilewską. Pomysłodawcą i animatorem całości była siostra Czesława. Oprawą muzyczną zajęła się Pani Dorota Choromańska, Pani Jolanta Wasilewska zajęła się choreografią, Pani Małgorzata Maksymiuk pomagała przy zgraniu całości.

Swój udział w Festiwalu Jasełek zgłosiło 36 zespołów. Przybyło około tysiąca dzieci i młodzieży ze swoimi nauczycielami i opiekunami. 

Wszystkie zespoły po przedstawieniu swojej wersji jasełek były ugoszczone w sali katechetycznej gorącą herbatą i słodyczami. Każdy zespół został nagrodzony dzięki sponsorom. Nasz występ można obejrzeć na YouTube, film poniżej.

                                                                                                            Czesława Bezrutczyk

 

 

Dodatkowe informacje