KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

ROWOP.pl - Reaktywacja

Wraz z nadejściem wiosny w portal rowop.pl została tchnięta nowa energia. Chcemy, aby strona internetowa stała się w naszym regionie jednym z głównych źródeł informacji dla organizacji pozarządowych. Wspiera nas w tym Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, który przekazał dotację na prowadzenie portalu do końca 2019 roku.

Na stronie rowop.pl na bieżąco będą umieszczane treści istotne dla organizacji pozarządowych, takie jak np.:

  • informacje o aktualnych wydarzeniach (np. szkoleniach, konferencjach, targach), 
  • ogłoszenia o konkursach organizowanych przez Samorząd Województwa Warmińsko- Mazurskiego i samorządy lokalne, 
  • relacje z inicjatyw i projektów realizowanych przez organizacje pozarządowe, 
  • promocja współpracy samorządów i podmiotów obywatelskich, 
  • baza organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego (do której organizacja może samodzielnie się wpisać), 
  • baza podmiotów wspierających NGO. 

Zależy nam bardzo na tym, aby organizacje pozarządowe były nie tylko odbiorcami zamieszczanych treści. Ale też, żeby aktywnie współtworzyły portal rowop.pl.

Propozycję współpracy kierujemy do wszystkich podmiotów sektora pozarządowego na Warmii i Mazurach. A także do wszystkich samorządów lokalnych. Do osób i instytucji, które chcą się dzielić z innymi informacjami albo pochwalić swoimi osiągnięciami.

Współredagowanie treści jest możliwe poprzez bezpośredni kontakt z redaktorem strony: Marek Jurzyński, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel./faks 89 519 03 44 lub 89 523 73 45.

Zapraszamy do odwiedzenia strony ROWOP.pl

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje