Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Reszelanki drugie w województwie!

Uczennice reszelskiego gimnazjum zajęły drugie miejsce w finale wojewódzkim piłki ręcznej dziewcząt w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego. Turniej finałowy rozegrano w hali im. Orłów Górskiego w Reszlu.

W zawodach wzięło udział sześć najlepszych drużyn, które po drodze musiały przejść eliminacje powiatowe i rejonowe. Oprócz gospodyń, do finału awansowały zespoły z Kętrzyna, Elbląga, Lubawy, Rozog i Mikołajek.

Do półfinałów awansowały zespoły z Reszla, Kętrzyna, Elbląga i Mikołajek. W emocjonującym meczu z Kętrzynem to nasze reprezentantki były górą i tym samym awansowały do wielkiego finału. Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej bardziej doświadczone elblążanki zdołały odskoczyć na kilka bramek i pewnie wygrał turniej finałowy. Na najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki z Kętrzyna, które w meczu o brąz bez większych problemów pokonał dziewczęta z Mikołajek.

Gimnazjum nr 1 w Reszlu reprezentowały: Aleksandra Markisz, Alicja Wasilewska, Gabriela Haric, Weronika Czerniewicz, Weronika Pieniak, Paulina Pupek, Natalia Szewczyk, Kinga Kwiatkowska, Dominika Janowska, Barbara Pietrasik, Maja Rudzińska, Alicja Sawicka, Zuzanna Błachnio, Agata Haric, Karolina Romańczuk, Maja Pieniak, Oliwia Sołoducha, Jessica Sędecka. Bożena Makarewicz

Dodatkowe informacje