KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

II Warmiński Bieg Uliczny

Blisko 150 osób wzięło udział w II Warmińskim Biegu Ulicznym, który odbył się w sobotą, 15 lipca, w Reszlu. Dla miłośników biegania organizatorzy przygotowali pętlę o długości ok. 2 km. Młodsi musieli pokonać ją raz, a dorośli zrobili pięć okrążeń, co dało w sumie dystans ok. 10 km.

Na starcie biegu młodzieżowego stanęły 42 osoby, w tym przedstawiciele grupy młodzieży z Litwy, która przebywała w reszelskim gimnazjum na kolonii. I to właśnie Litwini okazali się najszybsi, pokonując dystans 2 km najszybciej zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Na specjalne uznanie zasługiwali jednak najmłodsi, a na trasę wyruszyli nawet kilkulatkowie, którzy w towarzystwie rodziców dzielnie zmagali się z niełatwą trasą.

Bieg główny przyciągnął na star 105 biegaczy. Poziom sportowy - jak to na tego typu imprezach - był zróżnicowany. Zaprawieni w maratonach i biegach trasę Warmińskiego Biegu Ulicznego zakończyli jeszcze przed upływem 40 minut. Ostatecznie najszybszym okazał się Bogumił Krupiński z Olsztyna, który wyprzedził Romana Liśkiewicza (Kętrzyn) i Adama Olszewskiego z Jezioran. Wśród Pań najlepszą również okazała się olsztynianka, Aleksandra Kiślak - Malinowska, która na mecie wyprzedziła Sylwię Majewską z Wałów i Joannę Orzołek z Samławek.

Na trasie nie brakowało również mieszkańców naszej gminy. Szóste miejsce zajął pochodzący z Reszla Marek Gojło, a siódme Tomasz Mazurowski, który również posiada reszelskie korzenie. Wśród pań na piątym miejscumym miejscu bieg ukończyła Maria Kaczorowska ze Świętej Lipki, a na ósmym Monika Lewandowska.

Wyniki:

OPEN mężczyźni
1. Bogumił Krupiński (Olsztyn)
2. Roman Liśkiewicz (Kętrzyn)
3. Adam Olszewski (Jeziorany)

OPEN kobiety

1. Aleksandra Kiślak - Malinowska ( Olsztyn)
2. Sylwia Majewska (Wały)
3. Joanna Orzołek (Samławki)

Kat. 16-29 lat

1. Zbigniew Rogowski (Bisztynek)
2. Krzysztof Adamiak (Kolno)
3. Tomasz Olszewski (Jeziorany)

1. Klaudia Pikała (Reszel)
2. Ewa Chełchowska (Olsztyn)
3. Ewelina Ochryniuk (Kętrzyn)

Kat. 30-39 lat

1. Rafał Olkowski (Lidzbark Warm.)
2. Tomasz Fieodorow (Barczewo)
3. Paweł Pałat (Węgorzewo)

1. Sylwia Murach (Mikołajki)
2. Maria Kaczorowska (Święta Lipka)
3. Agnieszka Rutkowska (Kobyłka)

Kat. 40-59 lat

1. Waldemar Matyaszek (Jasień)
2. Marek Gojło (Olsztyn)
3. Tomasz Mazurowski (Dobre Miasto)

1. Izabela Łowicka - Bryła (Bartoszyce)
2. Elżbieta Moroz (Kętrzyn)
3. Beata Liśkiewicz (Kętrzyn)

Kat. 60+ lat

1. Roman Groński (Giżycko)
2. Jerzy Kuczkowski (Ożarów Maz.)
3. Stanisław Zapadka (Mrągowo)

1. Regina Łuńska (Mrągowo)

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje