KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brydż w Reszlu - 27 sierpnia 2017

Jak co roku odbył się turniej brydża sportowego wpisany do kalendarza Imprez Okręgowego Związku Brydża Sportowego.

Historia brydża w Reszlu sięga lat siedemdziesiątych. Grupa zapaleńców pod przewodnictwem śp. Andrzeja Pietrzaka założyła drużynę i przystąpiła do rozgrywek sportowych. Pierwszy turniej rozegrano w 1980 roku. Lata dziewięćdziesiąte to największe  sukcesy brydża w Reszlu. W lidze grały dwie drużyny, w tym jedna walczyła w barażach o awans do II ligi. W organizowanych w tym czasie rozgrywkach w Świętej Lipce grało ok. 100 par w tym znakomici zawodnicy z tytułami Mistrzów Europy i Świata.

Tegoroczny turniej o Puchar Burmistrza Reszla i Puchar Przewodniczącej Rady Miasta nazwany im. Andrzeja Pietrzaka, z uwagi na jego zasługi dla rozwoju brydża w Reszlu.

W tegorocznych rozgrywkach uczestniczyło ok. 30 graczy. Tradycyjnie walka była zacięta do ostatniego rozdania. Zainteresowanych wynikami zapraszamy na stronę związku: http://ozbs.zeto.olsztyn.pl/

Coroczne turnieje organizowane w Reszlu cieszą się dużym zainteresowaniem. Na zawodników czkały jak zawsze puchary i wartościowe nagrody rzeczowe
W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie podziękować władzom Miasta bez wsparcia których rozgrywki pewnie nie mogłyby się odbyć. Dziękujemy więc:

  • Przewodniczącej Rady Miasta Beacie Subocz
  • Burmistrzowi Reszla Markowi Janiszewskiemu
  • W-ce Burmistrzowi Jerzemu Bajorkowi
  • Dyrektorowi Gimnazjum Edwardowi Szmulowi
  • Pracownikom Gimnazjum

Tą drogą pragniemy zachęcić wszystkich do nauki gry w brydża. Potrafiących grać do czynnego uczestnictwa w rozgrywkach w roku przyszłym. Wszystkich zainteresowanych nauką czy grą prosimy o kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Organizatorzy

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje