KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wojewódzki Turniej LZS w piłce nożnej chłopców rocznik 2000 i młodsi „Piłkarska Kadra Czeka 2015”

Turniej finałowy Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej „Piłkarska Kadra Czeka 2015" rozegrano 18 czerwca 2015 roku na stadionie miejskim w Reszlu. Organizatorem zawodów było W-M ZLZS przy współpracy Gminy Reszel . Mecze rozegrano systemem „pucharowym" w czasie 2 x 20 min.Wyniki:

- MLKS „Czarni” Olecko – Gimnazjum nr 1 Reszel -                 0:2

- Zespół Szkół Janowiec Kościelny – Gimnazjum Durąg -         2:1

 

- o III m-ce:

- MLKS „Czarni” Olecko – Gimnazjum Durąg -                       7:1

- o I m-ce:

- Zespół Szkół Janowiec Kościelny – Gimnazjum nr 1 Reszel – 2:1

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Zespół Szkół w Janowcu Kościelnym

  2. Gimnazjum nr 1 w Reszlu

  3. MLKS „Czarni” Olecko

  4. Gimnazjum w Durągu (gmina Ostróda)

 

Do finału ogólnopolskiego, który zostanie rozegrany w Słubicach awansowała reprezentacje Zespołu Szkól w Janowcu Kościelnym.

ZS w Janowcu Kościelnym reprezentowali: Jakub Moszczyński, Kamil Skaliński, Adam Kopczyński, Patryk Szempliński, Sebastian Szczepkowski, Jakub Gratunik, Adam Szczepkowski, Filip Dzięgielewski, Patryk Szczepkowski, Mateusz Piotrowski, Rafał Kopczyński, Paweł Szypulski, Łukasz Żabiński, Kacper Walędziak,

Trener: Rafał Pyra

@Autor: Jarosław Pieniak

Dodatkowe informacje