KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

PIERŚCIEŃ TYSIĄCA JEZIOR - ULTRAMARATON

kolarze koło urzęduKolejny raz w dniach 4-5 lipca 2015r. Reszel gościł kolarzy startujących w ultramaratonie „Pierścień tysiąca jezior". Kolarze - maratończycy startowali z Lubomina do Sejn i z powrotem do Lubomina, pokonując liczącą 610km trasę w ciągu 24 godzin.

W Reszlu na punkcie kontrolnym zameldowało się ponad 100 śmiałków. Przywitaliśmy ich wyśmienitymi „ślimaczkami" z piekarni Państwa Trzczak – należącej do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego oraz niesamowitą ilością wody mineralnej. Upał w tym dniu był niemiłosierny, tym bardziej należą się słowa uznania dla startujących zawodników, wśród których znajdowały się kobiety. Druga grupa zawodników zameldowała się w Reszlu w niedzielę pokonując mniejszą pętlę z Lubomina do Reszla, by przez Lutry, Dobre Miasto powrócić do Lubomina pokonując trasę 142km.

Dodatkowe informacje