KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

IV Bieg o Puchar Burmistrza Reszla

bieg o puchar Burmistrza19 lipca 2015 roku odbył się IV Bieg o Puchar Burmistrza Reszla organizowany w ramach Jezuickich Dni Młodzieży. Na linii startu, która zlokalizowana była przy średniowiecznej studni zawodników przywitał Burmistrz Reszla Pan Marek Janiszewski. Bieg rozpoczął się rundą honorową dookoła ratusza, następnie zawodnicy wyruszyli do Świętej Lipki trasą wiodącą starym nasypem kolejowym.

Na mecie na zawodników czekali organizatorzy wraz z uczestnikami Jezuickich Dni Młodzieży i zgromadzoną publicznością. Uroczystego wręczenia pucharów, medali i nagród rzeczowych dokonał Burmistrz Reszla Pan Marek Janiszewski wraz z Superiorem Domu Zakonnego Towarzystwa Jezusowego w Świętej Lipce O. Aleksandrem Jacyniakiem. Na zakończenie uroczystości wręczania nagród głos zabrał Burmistrz Reszla, który podziękował zawodnikom za trud oraz oficjalnie zamkną IV edycję biegu.

Klasyfikacja końcowa IV Biegu o Puchar Burmistrza Reszla:

Kobiety:
1. Marija Sladic (Słowenia) 41,47
2. Daria Szlagowska 44,22
3. Katarzyna Wąsik 45,00

Mężczyźni:
1. Paulus Balsys (Litwa) 33,36
2. Mateusz Stępkowski 37,35
3. Jacek Juchniewicz 37,36

Dodatkowo przyznano trzy wyróżnienia :

Tytuł najmłodszego zawodnika przyznano dziewięcioletniemu Mikołajowi Torebko.
Tytuł najstarszego zawodnika przyznano Jackowi Juchniewiczowi.
Wyróżnienie specjalne „najdzielniejszy zawodnik" przyznano dziewięcioletniej Marysi Kosztyła

Dodatkowe informacje