KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Turniej samorządowców

Samorządowcy z Gminy Reszel okazali się najlepsi w siatkarskim turnieju rozegranym w pierwszy weekend czerwca w hali im. Orłów Górskiego w Reszlu. W finale reszelska drużyna pokonała sąsiadów z Gminy Korsze. W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn. Oprócz Reszla i Korsz, na turniej dotarły także reprezentacje Starostwa Powiatowego w Kętrzynie, Gminy Miejskiej Kętrzyn, Gminy Barciany oraz Gminy Sępopol z powiatu bartoszyckiego. Rozgrywki toczone były w niezwykle przyjaznej atmosferze.


Warto dodać, że pierwszego seta w meczu otwarcia w Gminę Reszel rozegrali miejscy radni. I choć musieli uznać wyższość kolegów ze Starostwa Powiatowego to rywale łatwo nie mieli. A i mecz ostatecznie wygrali gospodarze. Po emocjonującym finale turniej wygrali gospodarze, którzy pokonali 2:0 drużynę samorządowców z Gminy Korsze. Najbardziej zacięty był mecz o trzecie miejsce - grająca w osłabieniu (brak szóstego zawodnika) reprezentacja Gminy Sępopol dzielnie walczyła i ostatecznie wygrała z Gminą Miejską Kętrzyn 2:1. - Taki turniej to znakomita okazja do integracji środowiska i ludzi, którzy na co dzień ze sobą współpracują - powiedział burmistrz Reszla Marek Janiszewski. Puchary i statuetki najlepszym wręczyła Beata Subocz, przewodnicząca Rady Miejskiej w Reszlu. Końcowa kolejność:

1. Gmina Reszel
2. Gmina Korsze
3. Gmina Sępopol
4. Gmina Miejska Kętrzyn
5. Gmina Barciany
6. Starostwo Powiatowe w Kętrzynie

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Podraszka (Korsze)
Najlepsza zawodniczka: Agnieszka Preweda (Kętrzyn)
Nagroda Fair Play: Roman Chodara (Starostwo Powiatowe)

@Fot. Urząd Gminy Korsze

Dodatkowe informacje