Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Terenowa Inwazja

Pierwszy weekend lipca w Gminie Reszel obfitował w wiele atrakcji. W piątkowe popołudnie na placu przed ratuszem Burmistrz Reszla Marek Janiszewski wraz ze Starostą Powiatu Kętrzyńskiego Ryszardem Niedziółką uroczyście otworzyli Terenową inwazję.

 

 

 

Na oficjalne rozpoczęcie imprezy przybyli mieszkańcy Reszla, turyści oraz licznie przybyłe załogi off - road. Po oficjalnym otwarciu zebrani przeszli na tor motocrossowy gdzie odbył się prolog.  W czasie tej części mogliśmy zobaczyć widowiskowe przejazdy około 70 załóg. Następnie uczestnicy zawodów udali się na etap noc zlokalizowany na terenie gminy gdzie w pięknych okolicach mogli zmagać się z trudnym terenem.
W sobotni poranek zawodnicy rozpoczęli etap dzień w czasie którego zmagali się z błotnistymi terenami między innymi w okolicach Mnichowa, Zawid i Legin. Kolejną częścią zawodów było uroczyste zakończenie w czasie którego ogłoszone zostały wyniki zmagań i wręczone nagrody. Po uroczystym zakończeniu zgromadzeni w amfiteatrze mogli wysłuchać koncertu formacji FOCUS, której liderem jest Piękny i Boski Zbyszek Perkowski. W czasie koncertu zgromadzona publiczność miała okazję do świetnej zabawy przy znanych utworach. Ostatnią częścią imprezy była zabawa taneczna, którą prowadził DJ MANI.

 

 

Dodatkowe informacje