KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brydż w „DNI RESZLA” 10 lipca 2016

Odbył się doroczny miting brydża sportowego w Reszlu. Jest więc okazja do napisania o tym wydarzeniu paru słów. Historia organizowania dorocznych rozgrywek w Reszlu sięga 1980 r. więc już po raz 38 gościliśmy w Reszlu brydżystów. Jest to impreza na trwałe wpisana w kalendarz imprez Okręgowego Związku Brydża Sportowego. Od wielu lat miting odbywa się w ramach dni Reszla. Brydż nie jest niestety zbyt popularną dyscypliną sportu, tym większe podziękowania Burmistrzowi Reszla Panu Markowi Janiszewskiemu za wspieranie tej imprezy.

 

W tym roku w rozgrywkach uczestniczyło 40 zawodników wśród nich wielokrotny reprezentant Polski i Mistrz Europy Roman Kierznowski , arcymistrz międzynarodowy Jan Rogowski i Andrzej Fronczak i wielu innych utytułowanych zawodników.

Tegoroczna impreza niestety miała również i smutny charakter. Tego roku odszedł od nas założyciel sekcji brydżowej, organizator, i sędzia brydżowy Andrzej Pietrzak . To dzięki niemu powstała drużyna, która podjęła grę w rozgrywkach ligowych, a było to w 1978 r. To on nas trenował, uczył i organizował przez wiele, wiele lat był naszym kapitanem. To była chyba pierwsza i jedyna impreza brydżowa, w której nie wziął On udziału.

Korzystając ze sposobności chcielibyśmy zachęcić wszystkich do gry w brydża. Osoby, które potrafią grać a nie grały zawodniczo prosimy o kontakt . Również osoby , które nie znają tej gry a chcą spróbować również prosimy o kontakt , a pomożemy w nauce. Szczęśliwie brydż jest grą, którą można z powodzeniem uprawiać do późnej starości .

Na koniec pragniemy podziękować Dyrektorowi Gimnazjum i wszystkim pracownikom, którzy przez naszą imprezę mieli pracowitą niedzielę.

 

Dodatkowe informacje