KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Równianka 2014

"Samorządowy Expres" Reszel

Telewizja Mazurska o Środowiskowym Domu Samopomocy

Czytaj więcej...

Reszelska Noc Artystyczna - relacja Wolna TV

Tajemnica i magia wiszące w powietrzu, realny ogień i poruszająca zmysły muzyka, to była naprawdę wywołująca dużo dobrych wrażeń, artystyczna noc w Reszlu. Historia nadawała główny ton, bo ta przecież w warmińskim miasteczku, choć tragiczna, jest też bardzo intersująca nie tylko dla mieszkańców Reszla, również dla odwiedzających go gości."W poszukiwaniu Barbary Zdunk" tym projektem rozpoczęto przedsięwzięcie, a dała się na nie namówić lokalna społeczność i poświęciła mu swój wakacyjny czas.

Czytaj więcej...

Amatorsko już 15 lat

 Amatorsko już 15 lat Bez oceny jurorów, bez rywalizacji między sobą, mają jedno zadanie do wykonania, wyjść na scenę i zaśpiewać najlepiej jak potrafią - uczestnicy reszelskiego koncertu "Śpiewać każdy może". Oni są w centrum uwagi jednego w roku letniego wieczoru.Coroczne obchody Dni Miasta od 15 lat mają w programie właśnie ten koncert.

Czytaj więcej...

Uroczysta sesja Rady Miejskiej 2013

       Dźwiękami fanfar granych przez  rycerzy zainaugurowano obchody Święta Miasta. Odczytano akt lokacyjny miasta Reszel, nadany przez biskupów warmińskich.. Pierwszym akordem była uroczysta sesja Rady Miejskiej. Przewodnicząca Rady Miejskiej - Beata Subocz powitała gości przybyłych do reszelskiego zamku m.in.: Igora Hutnikiewicza – dyrektora Departamentu Polityki Jakości Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie,

Czytaj więcej...

XX Festiwal Piosenki

    Polska ma Opole czyli swoją stolicę piosenki, a Powiat Kętrzyński ma Reszel, niewielkie warmińskie miasteczko, w którym rozśpiewanych ludzi nie brakuje, nie brakuje też okazji by mogli oni pokazać swoje muzyczne talenty. Jednym z takich przedsięwzięć jest Reszelski Festiwal Piosenki, w 2013 roku obchodzi on swoje 20 urodziny. 20 lat minęło, ale to nie tylko upływający czas sprawił, że Reszelanie świętują, że mogą cieszyć się jubileuszem, to przede wszystkim zaangażowanie wielu osób stało się prawdziwą siłą tego festiwalu.

Czytaj więcej...

Film - Bezławki ocalić od zniszczenia

 

Film o Reszlu

źródło: http://www.wolnatv.info.pl/index.php?plik=container.php&id=319&act=all

Dodatkowe informacje