KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Reszelska Noc Artystyczna - relacja Wolna TV

Tajemnica i magia wiszące w powietrzu, realny ogień i poruszająca zmysły muzyka, to była naprawdę wywołująca dużo dobrych wrażeń, artystyczna noc w Reszlu. Historia nadawała główny ton, bo ta przecież w warmińskim miasteczku, choć tragiczna, jest też bardzo intersująca nie tylko dla mieszkańców Reszla, również dla odwiedzających go gości."W poszukiwaniu Barbary Zdunk" tym projektem rozpoczęto przedsięwzięcie, a dała się na nie namówić lokalna społeczność i poświęciła mu swój wakacyjny czas.

Tak więc w spektaklu wystąpili aktorzy amatorzy, ale wszystko można podsumować stwierdzeniem - profesjonalizm w każdym calu. Teatr Tańca i Ognia Transfuzja nie pozostwił chyba nikogo obojętnym na to, co przygotował na tę noc. Tańczące płomienie zdawały się mówić więcej niż niejeden komentarz, odkrywały na nowo pokryte kurzem reszelskie tajemnice. Gościem muzycznym był Michał Zator - najprawdopodobniej jedyny harfista w Polsce i jeden z niewielu na świecie.


Źródło: http://www.wolnatv.info.pl/index.php?plik=container.php&id=356&act=all

Dodatkowe informacje