ugreszel.pl

Blog ogólnotematyczny

Gorsety erotyczne
Lifestyle

Gorsety erotyczne na scenie i w sypialni

Taniec to rodzaj ekspresji ruchowej występującej w wielu odsłonach. Jednym z gatunków tańca jest burleska, która łączy w sobie elementy taneczne i teatralne. Performerki burleski wykorzystują do występów scenicznych barwne stroje: gorsety erotyczne, boa, wachlarze z piór i ażurowe pończochy na podwiązkach. Różnokolorowe gorsety zagościły również w sypialniach jako seksowna bielizna.

Seksowny taniec

Choreografia burleski opiera się głównie na improwizacji w takt lekkiej muzyki. Zmysłowość kobiet podkreślają gorsety erotyczne w jaskrawych kolorach, ozdobione wstążkami, koronkami lub falbankami z tiulu. Za pomocą gorsetów erotycznych przylegających ściśle do ciała, tancerki eksponują swój biust i wąską talię. Burleska to powiew egzotyki. Pojawiają się w niej elementy flamenco oraz etnicznych tańców indyjskich i południowoafrykańskich. Pokaz tego tańca jest bardzo widowiskowy i pobudza wyobraźnię mężczyzn. Tancerki w skąpych gorsetach erotycznych z wdziękiem prezentują swoje powaby. Burleska jest jedną z form sztuki scenicznej, ale często wykorzystywana jest jako atrakcyjny performance na wieczorach kawalerskich.

Efektowna bielizna do sypialni

Gorsety służyły dawniej głównie do modelowania sylwetki i noszone były pod sukniami. Obecnie przeżywają swój renesans jako seksowna bielizna zaprojektowana dla kobiet, które chcą się wyzwolić z konwenansów i pruderii. Koronkowymi gorsetami erotycznymi panie podkreślają swój seksapil, przez co wzbudzają pożądanie u partnerów. Taka elegancka a zarazem skąpa i frywolna bielizna jest dedykowana dla kobiet, które są świadome swoich potrzeb i nie mają oporów przed ich manifestowaniem. Nawet kobieta o niezbyt idealnej sylwetce, w odpowiednio dobranym gorsecie erotycznym wygląda atrakcyjnie i pociągająco.

Inspiracje i pomysły

Krój gorsetów erotycznych może być wzorowany na strojach kabaretowych, buduarowych albo zainspirowany burleską lub współczesną popkulturą. Projektanci wykorzystują lśniące tkaniny, koronki, paski, siateczki. Wiedzą ile można odsłonić, aby nie przekroczyć granic dobrego smaku. Dominują kolory czarny i czerwony. Takie intensywne barwy są energetyzujące i pobudzają zmysły. Bardziej stonowane modele wykonane są z tkanin w kolorach pastelowych. Gorsety erotyczne szyte są z materiałów delikatnych, miękkich i lekko elastycznych, przez co są wygodne, niekrępujące ruchów i przyjemne w dotyku. Sprawiają kobietom poczucie komfortu i dodają im pewności siebie w intymnych sytuacjach. Dzięki tym walorom, wiele pań decyduje się na włączenie gorsetu erotycznego do zestawu swojej garderoby.