ugreszel.pl

Blog ogólnotematyczny

nowy autobus
Motoryzacja

Sposoby na finansowanie nowego autobusu z MAN FS

Najem długoterminowy to coś, co jest coraz chętniej wybierane przez osoby oraz firmy, które potrzebują dodatkowego pojazdu w swojej diecie.

Skąd brać pojazdy?

Jak wiadomo, obecnie czas oczekiwania na pojazdy nowe jest bardzo wydłużony. Powodem jest brak części, które produkowane są na Tajwanie czy Ukrainie. To właśnie dlatego jedną z opcji, która jest bardzo dobra zarówno dla małych firm, jak i dużych spedytorów jest najem na dłuższy termin. Kto może z niego korzystać? Tego typu usługi kierowane są dla firm, które potrzebują na dłuższy okres, wyrażany w miesiącach wysokiej klasy pojazdu do prowadzenia działalności. Leasing pojazdu to forma dźwigni finansowej. Kupując nowy autobus, trzeba byłoby ponieść bardzo wysokie koszty, ponieważ tego typu pojazdy mogą kosztować nawet kilkaset tysięcy złotych. Firmy zainteresowane pozyskaniem pojazdu mającego zarabiać na siebie powinny zapoznać się z ofertą MAN FS. Jest to zaufana spółka, która od wielu lat świadczy usługi z zakresu finansowania samochodów ciężarowych, dostawczych, czy też autobusów. Niezależnie od tego, który pojazd zostanie wybrany, można być pewnym, że przyczyni się do rozwoju finansowego firmy.

Długoterminowy wynajem – co to jest?

Jest to forma finansowania, która pojawiła się na rynku polskim stosunkowo niedawno. Klienci, którzy zdecydowali się na to rozwiązanie, chwalą sobie, je za to, że opłata jest rozłożona co miesiąc. W racie tej może znaleźć się również finansowanie ubezpieczenia, opłata za podatek drogowy, koszt zarejestrowania pojazdu oraz oczywiście gwarancja na auto, wraz z serwisem. Wybierając najem na długi czas, można być pewnym, że nie zablokuje się własnego kapitału, przez to zmniejsza się ryzyko utraty wartości pojazdów kupionych za gotówkę. Klienci, którzy planują dalsze inwestycje, decydują się na tę formę finansowania, ponieważ w budżecie firmy zostaje więcej pieniędzy. Klient korzystający z wynajmu może liczyć na to, że koszty będą stałe i odpowiednio zaplanowane. Jest to gwarancja, którą otrzymuje każdy klient decydujący się na nowy autobus oraz inne auto. Kto wybiera takie pojazdy? Takie pojazdy wybierają przede wszystkim firmy transportowe, którym zależy nad pełną i kompleksową obsługą serwisową w kraju i za granicą. MAN FS wychodzi naprzeciw potrzebom firm, które nie chcą dokonywać inwestycji z budżetu firmy. Co ważne, w cenie najmu znaleźć można takie części składowe jak: ubezpieczenie OC, AC czy NW. Ponadto w cenie jest również koszt rejestracji oraz opłata za podatek drogowy. To właśnie dlatego, coraz więcej osób korzysta z usług MAN Financial Services.